Járt utat járatlanért… – Kalandok a villanyárammal
Van az interjú Darvas Lászlóval, amit a sikeresen feltámasztott, de azóta újra meghalt Audio Magazinban lehet(ett) olvasni, amikor is, többek között, arról panaszkodik, hogy az új villanyóra mennyire gyengébben szól, mint a régi.
Lassan itt az ősz, nem kell már sok és beszorulunk a szobába. Ez az igazi idénye a hifinek. Kellő muníció híján viszont nehezebb a kezdet. Íme egy rövid ajánló. Azaz zenék megint.